ОХОЛОДЖЕННЯ, ОБІГРІВ, ВЕНТИЛЯЦІЯ
ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ


Copyright © TRIL LLC

ОПАЛЮВАЧ > Вантажний автомобіль >
Виконуємо наступні рішення по обігріву:

1) нагрів повітря в кабіні
- для швидкого нагріву повітря та комфортного відпочинку під час стоянки з вимкненим двигуном.

2) підігрів двигуна перед пуском - для легкого старту двигуна у зимову пору, швидкого розморожування вітрового скла.

3) підігрів двигуна перед пуском та нагрів повітря в кабіні - для легкого старту двигуна у зимову пору, розморожування вітрового скла та комфортного відпочинку під час стоянки з вимкненим двигуном.
Опалювач вмикається вручну або за таймером. Також можливе дистанційне керування.

Одразу нагріває повітря в салоні. Після досягнення температури заданої водієм, переходить в режим очікування поки температура почне знижуватися.

Можливе регулювання температури у діапазоні від 5 до 35 °С.

Часто замовляється опція: окремий пластиковий бак для палива ємністю 10 л., що кріпиться на задній стіні кабіни.
.
Дедальніше тут .
НАГРІВ ПОВІТРЯ В КАБІНІ - для швидкого нагріву повітря та комфортного відпочинку під час стоянки з вимкненим двигуном.
          Це найбільш популярне рішення серед водіїв тягачів та вантажівок. Часто зустрічається як опція, замовлена при виготовленні автомобіля а також замовляється як докомплектація після виготовлення автомобіля в країні де планується його експлуатація.
ПІДІГРІВ ДВИГУНА ПЕРЕД ПУСКОМ - для легкого старту двигуна у зимову пору, швидкого розморожування вітрового скла та підігріву повітря у ходу.
           Це сучасне рішення для прогріву двигуна вантажівок. Часто зустрічається як опція, замовлена при виготовленні сучасного автомобіля.
     Опалювач вмикається вручну або за таймером передбаченим заводом виробником. Також можливо додатково встановити дистанційне керування.

     Одразу гріє рідину охолодження двигуна, щоб полегшити його запуск у зимову пору а також забезпечити водія теплим повітрям після пуску двигуна.

    

Дедальніше тут.
ПІДІГРІВ ДВИГУНА ПЕРЕД ПУСКОМ ТА ОБІГРІВ САЛОНУ - для легкого старту двигуна у зимову пору, розморожування вітрового скла та комфортного відпочинку під час стоянки з вимкненим двигуном.
           Це найменш популярне рішення серед водіїв тягачів та вантажівок в кліматичній зоні нашої країни. Часто зустрічається як опція, замовлена при виготовленні автомобіля. Вона дорожча в експлуатації та обслуговуванні порівняно з рішеннями (1) та (2). У випадку коли постає питання ремонту який рівноцінний встановленню повітряного опалювача частіше віддають перевагу останньому.
     Опалювач вмикається вручну або за таймером. Також можливе дистанційне керування.

     Одразу гріє рідину охолодження двигуна, а потім вмикає вентилятори салону для наргіву повітря та розморожування вітрового скла.

     Заводом виробником автомобіля може бути встановлена панель керування з двома контурами. Водій може вибрати: або прогрів двигуна, або обігрів салону.

Дедальніше тут.
МИ ПРОПОНУЄМО ВІРНІ ТЕХНІЧНІ РІШЕННЯ