ОХОЛОДЖЕННЯ, ОБІГРІВ, ВЕНТИЛЯЦІЯ
ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ


Copyright © TRIL LLC

ОПАЛЮВАЧ > Легковий автомобіль >
Виконуємо наступні рішення по обігріву:

1) підігрів двигуна перед пуском та розморожування вітрового скла
- класична схема встановлення опалювача для отримання "ефекту Вебасто". Двигун - теплий, скло - розморожене, в салоні - тепло: машина готова до руху!

2) догрів двигуна входу та нагрів повітря -  працює тільки при заведеному двигуні.

3) нагрів повітря та підігрів двигуна перед пуском. - для кращого прогріву салону.

4) нагрів повітря - для швидкого прогріву  салону.
Опалювач вмикається за таймером або дистанційно.
Спершу нагріває рідину двигуна. Після досягнення температури рідини 40°С (орієнтовно 5-25 хв.) вмикає вентилятори салону для розморожування вітрового скла  (положення заслонки налаштовує клієнт). Після включення вентиляторів салону, нагрів рідини двигуна продовжується як другорядного, поки температура його рідини досягне 78°С. Тепле повітря залишається у верхній частині салону автомобіля як наслідок обдуву вітрового скла.

ДОГРІВ ДВИГУНА ВХОДУ ТА НАГРІВ ПОВІТРЯ В САЛОНІ
- класична схема роботи опалювача, встановленого заводом виробником авто (за наявності опції: Auxiliary heater / Zuheizer).
     Після заведення двигуна опалювач вмикається автоматично при температурі повітря нижче +4°С.
Опалювач допомагає двигуну швидше вийти на його робочий температурний режим. Прицьому спершу тепло йде для нагріву повітря в салоні, решта тепла йде на нагрів двигуна.
ПІДІГРІВ ДВИГУНА ПЕРЕД ПУСКОМ ТА РОЗМОРОЖУВАННЯ ВІТРОВОГО СКЛА - різновид монтажу для отримання "ефекту Вебасто". Рідко зустрічається як опція Parking heater / Standheizung, замовлена при виготовленні автомобіля. Як правило опція замовляється як докомплектація після виготовлення автомобіля в країні де планується його експлуатація.
Після нагріву рідини двигуна до 78°С опалювач переходить в режим очікування падіння температури. За необхідності вмикається та догріває її. Після вимкнення двигуна опалювач вимикається автоматично.

НАГРІВ ПОВІТРЯ В САЛОНІ ТА ПІДІГРІВ ДВИГУНА ПЕРЕД ПУСКОМ - ДЛЯ КРАЩОГО ПРОГРІВУ САЛОНУ.

     Опалювач вмикається за таймером або дистанційно.
Одразу вмикає вентилятори салону для наргіву повітря. Прогрів двигуна відбувається вторинним теплом після опалення салону.
     Порівняно з "класичним" рішенням (1) наргів повітря відбувається одразу з включенням опалювача та його виходом на режим повної потужності (1-2 хвилини), тепле повітря направлене вноги (положення заслонки налаштовує водій). Розморожування вітрового скла відбувається після заведення двигуна та переключення заслонки повітря на обдув вітрового скла.
НАГРІВ ПОВІТРЯ В САЛОНІ. В такому випадку для швидкого прогріву салону використовується повітряний опалювач для безпосереднього нагріву повітря без наргіву рідини двигуна. Таке рішення підходить не для всіх легкових автомобілів.
МИ ПРОПОНУЄМО ВІРНІ ТЕХНІЧНІ РІШЕННЯ